Teknoloji

Apple – yanlışlıkla – iOS 17.3’ün ne zaman yayınlanacağını duyurdu

Şu ana kadar birden fazla iOS 17.3 beta sürümünün yayınlandığını düşünürsek Apple’ın yakın zamanda son sürümü yayınlayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ama artık daha net bir geçmişimiz var. elma, iOS 17.3Kendisi, istemeden de olsa, muhtemelen önümüzdeki hafta yayınlanacağını açıkladı.

Bu kasıtlı bir duyuru değil, yeni bir duyuruydu. Birlik Çiçeği Duvar kağıdının duyurulması ile ortaya çıktı. Apple, bu duvar kağıdının önümüzdeki hafta yayınlanacağını ve iOS 17.3 gerektireceğini söyleyerek yeni güncellemenin tarihini de verdi. Dolayısıyla önümüzdeki hafta iOS 17.3’ün de yayınlanacağını varsayabiliriz. Yani iOS 17.3’ün 22 Ocak’tan itibaren iPhone’larda görülmesi kimse için sürpriz olmayacak.

iOS 17.3’teki yenilikler neler?

Yayınlanan beta sürümleri sayesinde iOS 17.3 ile birlikte sunulacak özellikler hakkında pek çok şey biliyoruz. En öne çıkan özellik muhtemelen etkinleştirildiğinde hassas eylemler için Face ID veya Touch ID gerektirecek olan özellik olacaktır. Çalıntı Cihaz Koruması olacak. Bu özellik sayesinde bir hırsız şifrenizi ele geçirip iPhone’unuzun kilidini açsa bile şifrelerinizi görüntüleyemeyecek veya Kayıp Mod’u kapatamayacaktır.

Apple Music ayrıca birden fazla Apple Music kullanıcısının paylaşılan bir çalma listesine müzik ekleyebileceği, kaldırabileceği ve yeniden sıralayabileceği paylaşılan çalma listeleri de ekliyor.

Son olarak iOS 17.3’ün çeşitli hata düzeltmeleri ve güvenlik yamalarını da içereceği biliniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu