Haber

Call of Duty Warzone Mobile bir ülkede erişime açıldı! İşte ilk görüntüler

Warzone Mobile’ın Avustralya’da Google Play mağazasında erişime açılmasıyla bir arada oyundan birinci imgeler geldi. Taşınabilir oyuncuların çıkış yapmasını merakla beklediği Warzone Mobile’ın ön kayıtları için ise 2023 yılında yapılması bekleniyor.

WARZONE MOBILE, AVUSTRALYA’DA ÇIKTI

Modern Warfare 2 ve Warzone 2 ile büsbütün entegre olan Warzone Mobile’da oyuncular her iki platformda da rütbelerini yükseltebilecek, silah ilerlemesini, aynı savaş biletini ve aynı mağaza paketlerini paylaşabilecekler.

WARZONE MOBILE KAÇ GB?

Warzone Mobile’ın Android aygıtlarda 5.8 GB yer kapladığı bildirildi. Activision, Avustralya’daki Warzone Mobile hakkında henüz resmi bir çıkış tarihi vermese de oyunun 30 Kasım’da oynanabileceği öne sürüldü.

WARZONE MOBILE ÇIKIŞ TARİHİ

Google Play ve App Store’da Warzone Mobile’ın 15 Mayıs 2023’te çıkış yapacağı yazıyor.

WARZONE MOBILE NASIL OYNANIR?

Avustralya’da erişime açılan Warzone Mobile’ı oynamak için Google Play hesabınızı Avustralya’da bulunacak halde değiştirebilirsiniz. Hesap oluşturmak için VPN ile Avustralya’ya bağlanın ve Google Play Store’a gidin ve yeni bir hesap oluşturun.

Google Play Store’un telefon numarası eklemek istediği kısmı atlayarak hesap ayarlamalarınızı tamamlayınız. Akabinde Google Play Store’da Warzone Mobile’ı aratarak indirebilirsiniz. Fakat oyunu oynayabilmeniz için geride VPN’i Avustralya’da açık tuttuğunuzdan emin olmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu