Haber

Bowling turnuvasında şampiyon, Gençlik ve Spor Hizmetleri

Nilüfer Belediyesi’nin çalışanları arasında düzenlediği, 96 işçinin 96 takımla yoğun katılım gösterdiği Üniteler Arası Bowling Turnuvası’nda Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü-2 takımı şampiyon oldu.

Nilüfer Belediyesi’nin çalışanlarına yönelik düzenlediği spor etkinliklerinden biri olan bowling turnuvası bu yıl da geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Heyecan dolu turnuvaya 23 farklı müdürlük personeli, meclis üyeleri ve Nilbel A.Ş. 96 kişilik bir ekip şampiyonluk için mücadele etti. Turnuvanın açılış maçına Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Fazilet de katılarak çalışanlara başarılar diledi.
İlk gün oynanan müsabakalarda en yüksek puanı alan 36 grup bir üst tura yükseldi. Turnuvanın ikinci gününde oynanan karşılaşmalarda son 36’ya kalan gruplar final grubuna yükselmek için büyük çaba gösterdi. Nilüfer Belediyesi Birimler Arası Bowling Turnuvasında 36 gruptan en yüksek puanı alan 12 takım finale yükseldi. Turnuvanın son gecesi büyük rekabete sahne oldu.
Takımların büyük bir konsantrasyonla yaptığı vuruşlar sonucunda Nilüfer Belediyesi Ünitelerarası Bowling Turnuvası’nın şampiyonu belli oldu. Finalde 550 puan alan Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü-2 grubu şampiyon olurken, Temizlik İşleri Müdürlüğü-1 takımı 508 puanla ikinci, Planlama ve Şehircilik Müdürlüğü-1 takımı ise üçüncü oldu. 494 puan. Turnuvada dereceye girenlere kupa ve madalyaları Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Sibel Özer, Nilüfer Belediye Meclis Üyesi Serkan Çalışkan ve Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Hülya Akgül tarafından takdim edildi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu