Yaşam

Kayıp maskeyi müzede bulabilir misin? Müze görevlisine yardım edin ve kayıp maskeyi 6 saniyede bulun

Fotoğraf, etrafınızda olup biteni gözlemlemede ne kadar iyi olduğunuzu ölçecektir. kayıp maskeyi bulAnlamanız için tasarlanmış bir zeka testi ile karşınızdayız. Kayıp maskeyi bulunSizler için hazırladığımız bu zeka testi ile gözlem yeteneğinizi test edecek ve problem çözme pratiği yapacaksınız.

Zihinsel bulmacaların amacı görüntüdeki eksik nesneleri bularak gözlem ve görme becerilerini geliştirmektir. Bu tür testler sizi bilişsel olarak geliştirirken aynı zamanda hafıza gücünüzü de artırır.

Gözlem becerilerinize meydan okumaya hazır mısınız? O halde haydi başlayalım!

KAYIP MASKEYİ BULUN VE MÜZE SEYAHATİNİ SORUN OLMADAN TAMAMLAYINYukarıdaki görselde müzeye gelen ve meraklı gözlerle etrafa bakan bir grup öğrenciyi görüyorsunuz. Ama burada bir şeyler ters gidiyor. Kapalı olması gereken maskelerden biri yerinde değil.

Kayıp maskeyi bulun Kimseye fark ettirmeden söküp yerine takmanızı istiyoruz. Bunun için sadece 6 saniyeniz var. Müze görevlisinin durumu hızla çözmesine yardım edebilir misin? Cevabınız evet ise haydi başlayalım!Müzede verilen mücadelede başarılı olma mücadelesi kayıp maskeyi bul Gerek. Zamana karşı bu kıyasıya yarışta başarılı olup olamayacağınızı hep birlikte görelim.

Kayıp maskeyi bulun Zekanıza yönelik tasarlanan bu zeka testi, gözlem yeteneğinizi test edeceği için görselin tamamını hızlı bir şekilde tarayıp iyi bir gözlem yapmalısınız. Müzedeki ziyaretçileri inceleyin, cam kavanozlara bakın ve kayıp maskeyi bulmayayı dene.

KAYIP MASKE BULUNDU!

Evet sürenin sonuna geldik. Kayıp maskeyi buldunuz mu? İsterseniz tekrar gözden geçirip süreye yeniden baştan başlayın.

Peki kayıp maske neredeydi? Gelin birlikte keşfedelim;Kayıp maskenin bulunduğu yer burasıydı. peki sen kayıp maskeyi bul Biliyor musun? Yorumlarda bizimle paylaşın.

İlginizi çekebilir;

haber-imranli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu