Haber

BinBin e-scooter kullanıcıları Oyak Grup Sigorta aracılığıyla güvence altında

BinBin ile Türkiye’nin önde gelen sigorta brokerlerinden Oyak Grup Sigorta ve Reasürans Brokerliği, e-scooter kullanıcılarına daha güvenli bir sürüş seçeneği sunmak amacıyla iş birliğine gitti.

Oyak Grup Sigorta’dan yapılan açıklamaya nazaran, iş birliği kapsamında BinBin kullanıcıları taşınabilir uygulamada yer alan haftalık yahut aylık BinPass üzerinden ekstra bir fiyat ödemeden mümkün kazalara karşı Oyak Küme Sigorta aracılığıyla sigortalanacak.

Hayata geçirilen bu hizmet ile BinBin kullanıcıları e-scooter tecrübesi yaşarken karşılaşabilecekleri olumsuz durumlara karşı teminat altına alınıyor.

-“Kullanıcılarımızın güvenli ve konforlu sürüş deneyimi için çalışıyoruz”

Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen BinBin CEO’su Kadir Abdik, kullanıcıların kendilerini güvende hissedebilecekleri konforlu bir sürüş deneyimi için aralıksız biçimde çalıştıklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Herkesin çok yeni tanıştığı bir deneyim olan e-scooter’ların inançlı kullanımıyla ilgili yenilikleri hayata geçirmeyi kıymetli bir sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Bu sorumluluk şuuruyla bu yıl ağustos ayı boyunca hizmet sunduğumuz kentlerde BinZone Test Sürüş Alanları kurarak, kullanıcıları hem e-scooter’ın güvenli kullanımıyla ilgili bilgilendirdik hem de güvenli ve konforlu sürüş deneyimiyle tanıştırdık.

Şimdi de sektörünün öncüsü Oyak Grup Sigorta’nın kıymetli iş paydaşlığı ile kullanıcılarımıza ekstra inançlı sürüş tecrübesinin kapılarını açan yeni hizmetimizi başlatıyoruz.

Kullanıcılarımız bu hizmet kapsamında hem kendilerinin hem de trafikteki başka bireylerin güvenliğini ekstra garantiye alabilecek. BinBin olarak kurulduğumuz günden bu yana en yeni aygıtlarla hizmet veriyor, inançlı ortam sağlamak için uzaktan dayanağı sürüş anında da sürdürüyoruz. En uygun kullanıcı tecrübesini sağlamak için bu hizmetlerimizi geliştirerek sürdürmeye devam edeceğiz.”

“Müşterilerimizin her an yanındayız”

Oyak Grup Sigorta ve Reasürans Brokerliği Genel Müdürü Sertan İpek ise “Türkiye’nin önde gelen sigorta brokerlerinden biri olarak bugüne kadar yaptığımız çalışmalarla bölümümüzün vizyoner oyuncularından biri olduğumuzu gösterdik. Bugün Oyak Küme Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. olarak uzman grubumuzla her türlü riske karşı sigorta şirketlerinden teklif alan, poliçe tanzim eden ve tüm sigorta süreçlerini yöneterek, ferdî ve kurumsal müşterilerimize tüm branşlarda sigorta tahlilleri sunan bir pozisyondayız.” dedi.

İpek sözlerini şöyle tamamladı:

“BinBin ile başlattığımız iş birliğimiz de tüketicilerin gelişen ve değişen talep ve gereksinimlerine yönelik olarak ortaya çıkarttığımız tahlillerden birisi. Çevreyi koruyan, vakitten ve paradan tasarruf sağlayan, pratik bir ulaşım seçeneği olarak ortaya çıkan e-scooter’ların kullanımı her geçen gün artıyor. Biz de BinBin aracılığıyla sunduğumuz sigorta çözümümüzle bu alanda örnek bir uygulama başlattık.

Bu proje ile e-scooter kullanımı esnasında yaşanabilecek aksilikleri, poliçe teminatları kapsamında garanti altına almayı amaçlıyoruz. Önümüzdeki devirde de müşterilerimizin gereksinimlerine yönelik yeni eser ve hizmetler geliştirmeyi sürdüreceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu