Haber

SADAT CEO’sundan Kılıçdaroğlu’na Wagner yanıtı: İcra takibi yapıp yeni dava açacağım

SADAT CEO’su Melih Tanrıverdi, Rusya’da ‘darbe’ girişiminde bulunan paramiliter yapı Wagner’e benzetme yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na dava açacağını duyurdu.

Akit TV’nin yayınına katılan ve “Kılıçdaroğlu iddialarını ispat etmezse şerefsizdir” diyen Tanrıverdi, Twitter’dan yaptığı paylaşımda şunları söyledi: “Tabii ki Twitter bağımlıları arasında da tıpkı yeteneği olanlar gibi çaresiz paranoyaklar vardı. kahve köşelerinde gevezelik edeceğiz ama küçük bir grupmuş diyecektim… @kilicdarogluk daldı resmen cezasını çektiği tazminatı ödemediği için dava açacağım yeni bir tazminat davası…”

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Wagner ile ilgili yaptığı açıklamada, “Saray hükümetini SADAT konusunda defalarca uyardım. Yetmedi, kapılarında durdum. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni devirip, yüzünü değiştirmek istediklerini söyledim. dil, bayrak ve anayasa.

Şu anda Rusya’da olanlar, umarım bir ders olur. Çünkü Rusya’nın Wagner’i Türkiye’nin SADAT’ıdır. Halk düşmanı hiçbir paramiliter yapıya izin vermeyeceğimizi buradan bir kez daha beyan ediyorum.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu