Haber

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Kocasinan Belediye Başkanını ziyaret etti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ı ziyaret ederek ilçede yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 16 ilçenin belediye başkanlarıyla birlik, beraberlik ve dayanışma içinde çalışmalarını sürdürürken, bu çerçevede Kocasinan Belediyesi’ne ziyarette bulundu. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ı makamında ziyaret eden Başkan Büyükkılıç, ilçede yapılan ve yapılacak yatırımlar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

16 ilçeyi ötekileştirmeden hizmet verdiklerini vurgulayan Büyükkılıç, “Kocasinan Belediye Başkanımız Ahmet Çolakbayrakdar’ı ziyaret ederek Kayserimiz ve ilçemiz için yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Başkanımıza teşekkür ediyorum. Her şey Kayseri için diyerek uyum içinde çalıştığımız Ahmet ve ekibi.”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çolakbayrakdar, Başkan Büyükkılıç’a ilçeye verdiği destek ve hizmetlerden dolayı teşekkür etti. – KAYSERİ

karayazihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu