Haber

İzcilik kulübü üyelerinden Çubuk Belediye Başkanı Demirbaş’a ziyaret

Çubuk ilçesinde kamp yapan Vadi İzcilik Kulübü üyeleri, Belediye Lideri Baki Demirbaş’ı ziyaret etti.

Çubuk Belediyesi Kışlacık Sosyal Tesislerinde kamp yapmak için ilçeye gelen kulübün yöneticileri, üyeleri ve Çubuk İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Seyda Topal, Belediye Başkanı Demirbaş ile bir araya geldi.

Ziyarette kulüp yöneticilerden Bahri Aslan ve Mehmet Kurtçu, Demirbaş’a çalışmaları hakkında bilgi verdi. Aslan ve Kurtçu, kendilerine verdiği takviyeden ötürü Demirbaş’a teşekkür etti.

Demirbaş ise gençlere yönelik yürütülen çalışmalara tüm imkanlarıyla destek verdiklerini söyledi.

Eşsiz doğal güzelliklere sahip ilçede izci gruplarını misafir ettiklerini belirten Demirbaş, “Tarihi, doğal güzellikleri, tarımı, hayvancılığı, yöresel ürünleri ve gastronomisi ile ilçemiz başkent Ankara’nın en hoş ilçesidir. Sizleri burada konuk etmek bizleri memnun ediyor.” diye konuştu.

İki yıldır Çubuk’ta kamp kurduklarını vurgulayan Bahri Aslan ise “Geleceğimizi emanet edeceğimiz evlatlarımızı sorumluluk hak ve misyonlarına sahip çıkacak biçimde yetiştirmek ve izcilik formülüyle eğitmek, izciliğin her seviyedeki gençlerimiz ortasında yayılmasını sağlamak en büyük gayemizdir. Bize bu hususta önemli takviyeler veren Belediye Liderimiz Baki Demirbaş’a tüm üyelerimiz ismine teşekkür ediyorum.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu