Haber

Havza’da “Kuruluştan bugüne hep birlikte 2023’e” programı düzenlendi

AK Parti Havza İlçe Başkanlığı tarafından “Kuruluştan bugüne hep birlikte 2023’e” programı düzenlendi.

AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, toplantıda yaptığı konuşmada, AK Parti takımlarının 20 yıllık uğraşlarının sonuçlarının alındığını, Türkiye’nin bugün olağanüstü bir yere geldiğini söyledi.

Daha da güçlenerek, daha değerli evrelere gerçek yol almaya devam edeceklerini belirten Demircan, “Türkiye bugün her yerde sözü geçen ve yardımı istenen ülke oldu. Bu, milletimizin bize verdiği destek, hükümet ve devlete sahip çıkmasıyla oldu. Şimdi yeniden Türkiye Yüzyılı başlıyor. Bu basit bir slogan değil. Türkiye sizin gayretlerinizle bu mesafeyi katetti.” dedi.

Havza Belediye Lideri Sebahattin Özdemir de geçmişten bugüne kadar partiye emeği geçenlere teşekkür ederek, “Kurucu ilçe başkanlığı yapmış olduğum AK Parti’de, inşallah 2023’te de sizlerin destekleriyle Türkiye Yüzyılı için yolumuza devam edeceğiz. Havza’mız, ülkemiz ile daha da güçlü olacak.” sözünü kullandı.

AK Parti Samsun Vilayet Lideri Ersan Aksu ise Cumhurbaşkanı ve Genel Liderleri Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2002’den bu yana ülkeye nice eserler kazandırdıklarını dile getirerek, “Bizim siyaset anlayışımızda gece gündüz çalışarak ülkemize ve milletimize büyük eserler kazandırmak, aşkla hizmet etmek var. Sayın Cumhurbaşkanı’mızın liderliğinde 2023’e giderken her vakit olduğu üzere milletimizin gönlünde sağlam bir yerimiz var ve büyük takviyeleriyle yol yürüyoruz. Havza, bundan evvel 15 seçimde olduğundan daha fazla takviyeyle bizim yanımızda olacak.” diye konuştu.

AK Parti Havza İlçe Lideri Kadir Kayan da 2023 gayeleri için gece gündüz, durmadan, çalınmadık kapı bırakmadan çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

Toplantıya eski Havza Belediye Lideri Murat İkiz ile partililer katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu