Yaşam

Fazıl Say ve Serenad Bağcan depremzedeler için sahnede

Piyanist ve besteci Fazıl Say ve solist Serenad Bağcan, 4 Mart’ta İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde depremzedeler için sahne alacak. Bir Ev Bir Kiralık ‘kampanyası.

ANKA’nın haberine göre, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Kıymetli arkadaşım Fazıl Say’ın önerisiyle gelirinin tamamını deprem bölgesine bağışlayacağımız bir dayanışma konseri düzenliyoruz. Biletlerinizi buradan temin edebilirsiniz. ‘birkirabiryuva.org’dan bugün başlıyor. Yaraları birlikte sarmaya devam edelim. Konsere gitmeseniz bile bilet alarak destek olun.”

KATILIM BİLETİ SEÇENEĞİ DE SUNULMAMAKTADIR

Bin lira olarak belirlenen konserin biletleri tek fiyattan satışa sunuldu. Konsere katılamayanlar da 500 TL’ye katılımsız bilet alma seçeneği ile katkı sağlayabilecek.

Gecenin sunuculuğunu Yekta Kopan yapacak. Protokolsüz, konuk başvurusu ve koltuk numarasız konser için Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi Büyük Salon’un kapıları saat 19.30’da açılacak.

.

BİR KİRALIK BİR EV KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

İzmir Büyükşehir Belediyesi, deprem sonrası konut sorununa çözüm bulmak için “İhtiyaç Haritası” ve “Bir Kira Bir Ev” kampanyasını başlattı. Kira yardımı yapmak veya boş olan konutunu depremzedelere açmak isteyenler ile kalacak yere ihtiyacı olanlarla buluşturan kampanya kapsamında çadır ve konteyner takviyesi de yapılabiliyor. (KÜLTÜR SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu