Haber

Cüneyt Çakır Gaziantep’te jübile yapacak

GAZİANTEP (İGFA) – Büyükşehir Belediyesi Hasan Doğan Futbol Alanı ve Hasan Celal Hoş Futbol Sahası’nda eğitim gören 12 yaş kümesi çocukların şov maçına katılan hakem Cüneyt Çakır başlama düdüğünü çaldı, başlama vuruşunu ise Büyükşehir Belediyesi Lider Vekili Fazilet Güzelbey yaptı.

Hasan Doğan Futbol Sahası’nda yapılan aktiflikte Şampiyonlar Ligi resmi müziği ile alana çıkan kadrolar Cüneyt Çakır için “Cüneyt Çakır Hocamız Gazi Şehrimize Hoş Geldiniz” yazılı pankartları taşıdı.

Oyuncular devamında Cüneyt Çakır ve protokolle hatıra fotoğrafı çektirdi. Maçın onuncu dakikasında ise Lider Vekili Fazilet Güzelbey, Hakem Cüneyt Çakır’a plaket takdim etti.

Maç sonrası konuşma yapan Hakem Cüneyt Çakır, gösterilen misafirperverlik için Gazi kentlilere teşekkür etti. 2 gün sonra son sefer alana çıkacağını belirten Çakır, münasebetiyle bu türlü bir tertibi düşünenlere teşekkür etti.

Başkan Vekili Güzelbey ise Cüneyt Çakır’a iştiraki için teşekkür etti.

Sporun yalnızca kazanmak ve gayret değil, özgüven getirdiğini bildiklerini söz eden Güzelbey, “Çocuklarımızla daha güzel yarınlara gideceğimizi düşünüyoruz” dedi.

Futbol severlerin ağır ilgi gösterdiği şov maçında Gaziantep Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Lideri Abdulkadir Gözegir, Gaziantep Gençlik ve Spor Müdürü Muhittin Özbay Gaziantep Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Yasin Tepe’de tribünden maçı izledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu