Haber

Adıyaman Valisi Osman Varol Küçük Sanayi Sitesi Esnaflarını Ziyaret Etti

Adıyaman Valisi Osman Varol, küçük sanayi sitesi esnafını ziyaret ederek ihtiyaç, talep ve önerilerini dinledi.

Küçük Sanayi Sitesi esnafına gerçekleştirilen ziyarette Vali Varol’a Vali Yardımcısı Nurbaki Yalçın, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Hacı Daştan, Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Adnan Kırıkdaş ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifini ilk ziyaret eden Vali Varol, Önder Adnan Kırıkdaş ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Karşılamanın ardından Vali Varol, Yürütme Konseyi Başkanı Adnan Kırıkdaş ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet etti, kooperatifin yürüttüğü çalışmalar ve küçük sanayi sitesi esnafının genel durumu hakkında bilgi aldı, sorunları dinledi. ihtiyaçlar, talepler ve teklifler.

Daha sonra küçük sanayi sitesi esnafını ziyaret eden Vali Varol, esnafları tek tek ziyaret ederek durumlarını ve afiyetlerini sordu, işlerinde kolaylıklar diledi.

Her fırsatta esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorunları ve talepleri birinci ağızdan dinlemeye özen gösterdiklerini belirten Vali Varol, “Bugün kent ekonomisine büyük katkı sağlayan ilimizin küçük sanayi sitesi esnafını ziyaret ettik. çalışıp ekonomik canlılığın kaynağını oluşturuyor.Talepleri dinledik.Esnafımızın taleplerini not alacağız ve elimizden geldiğince yerine getirmeye çalışacağız.Yoğurucu emeği geçen esnaf kardeşlerimize teşekkür ederiz. Ellerinin emeği, alın teriyle beyinleri olan minik sermayeli, şehrimizin ekonomisine değerli katkılar sağlayan, istihdam yaratan sıcak karşılamaları ve misafirperverlikleri için. – ADIYAMAN

kecioren-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu