Teknoloji

MG’nin Ultra Lüks Elektrikli SUV’si “Marvel R Electric” Türkiye’de: İşte Fiyatı!

Resmi bilgilere göre Türkiye’de elektrikli otomobillerin en çok satanı MG Çarpıcı bir atak geldi Şirket, D-SUV segmentindeki yeni otomobili “Marvel R Electric”i Türkiye’ye getirdi. Dikkat çekici özelliklerle donatılan araba biraz pahalı. yüksekama yine de dikkat çekmeyi başarıyor gibi görünüyor.

Peki MG Marvel R Electric neler sunuyor ve fiyatı ne kadar?

MG Marvel R Electric Türkiye fiyatı

Motor Aralığı Donanım-Şanzıman Fiyat
180 HP, 402 km Lüks, Otomatik 2.989.000 TL
4×4 288 BG, 370 km Performans, Otomatik 3.699.000 TL

MG Marvel R Electric’in ülkemizde kiralama opsiyonu da olacak. Araç kiralamak isteyenler, 85.000 TL’den başlayan fiyatlarlafiyatları gözden geçirmek zorunda kalacaklar.

MG Marvel R Electric özellikleri

MG’nin yeni SUV modeli şık LED far tasarımıyla karşımıza çıktı. Ortada boydan boya bir ışık çubuğunun etrafında C harfi şeklinde farlarla karşılaşıyoruz. Bunların altında sis farları yer alıyor. Kapalı ızgara tasarımı üzgün görünmüyor. Ön kısımda olduğu gibi gövdeye gömülü kapı kolları bulunan otomobilin arka kısmında da bir ışıklandırma çubuğu karşımıza çıkıyor. Aydınlatmadan sonra, önden daha gösterişlibir yapıya sahiptir.

MG’nin yeni D-SUV arabası, içeride ödül gibi hissettirir. Aracın full dijital ekranı 12.3 inç boyutunda ve navigasyon pedi de bulunuyor. Orta konsola dikey olarak yerleştirilmiş bilgi-eğlence ekranı tam yerinde. 19.4 inç büyüklüğünde ve Corning Gorilla savunmasına sahip. Arka koltuklar açıkken 357 litre olan bagaj hacmi, koltuklar yatırıldığında 1396 litreye kadar çıkabiliyor. 9 hoparlörlü BOSE ses sistemi ile ten rengi döşeme, Performans donanım paketinde standart olarak sunulur.

MG Marvel R Electric teknolojik bir otomobildir. araçta 16 gelişmiş sürüş destek sistemi var. Ayrıca MG Pilot Teknolojik Sürüş Braketi, İkincil Çarpışma Freni ve Yorulma Tespit ve Uyarı Sistemi gibi özellikler de bu D-SUV’da mevcut. mevcut.

Kaputun altına bakmak iki motor seçeneği Görürüz. Lüks donanım paketinde 180 beygir gücü sunan arkadan itişli motor, 402 kilometreye kadar menzil vaat ediyor. Performance donanım seçeneğinde karşımıza daha güçlü 288 beygir güç üreten dört tekerlekten çekişli bir motor çıkıyor. Performans versiyonu 4.9 saniye 0-100 km/s hızlanmasını tamamlar. Özel güç geri kazanım sistemine sahip olan MG Marvel R Electric, bu özelliği sayesinde şehirde Lüks pakete dahil oluyor. 526 km’ye kadarPerformans paketinde ise 469 km’ye kadar menzile ulaşabiliyor.

Son olarak, MG Marvel R Electric’te V2L Diyelim ki . Bu güç paylaşım teknolojisi ile dizüstü bilgisayar ya da elektrikli bisiklet gibi ürünler, aracın aküsünün gücü ile değiş tokuş edilebiliyor. kullanabilirsiniz.

MG Türkiye güncel fiyat listesi için:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu