Haber

Çinli Şirketler Elektrikli Araçlarını Panama’da Tanıttı

Çinli üreticiler ve motosiklet, bisiklet ve hatta scooter gibi elektrikli araç ihracatçıları, Orta Amerika ülkesinde elektrikli araçları teşvik etmeye yönelik ilgiyi vurgulayarak, artık sona ermek üzere olan 2023 Panama E-Mobility Expo’da güçlü bir şekilde yer aldı.

SES 1 (İspanyolca): EDUARDO LOPEZ VICTORIA, BYD Panama, Orta Amerika ve Karayipler Bölge Müdürü:

“Çinli bir şirket olarak bu tür etkinliklerde yer almak bizim için çok önemli bir unsuru temsil ediyor. Misyonumuz küresel sıcaklığı bir santigrat azaltmak ve bunun için iklim değişikliğiyle mücadeleye yardımcı olacak yüzde 100 elektrikli araçlardan oluşan bir filomuz var. .”

SES 2 (İspanyolca): MOISES SOTO, Geely Auto Panama Ticaret Müdürü:

“Bu (Bahia Motors ve Geely arasındaki ortaklık) bizim için çok önemli bir başarı, sadece Bahia Motors ve Geely için değil, bir seçeneğe ihtiyacı olan ve bunu mükemmel kalite, iyi ürün ve prestijli Çin arabalarında gören tüm pazar için. .”

SES 3 (İspanyolca): DIEGO CASTILLERO, Panama’daki NIU’nun yöneticisi:

“Çatışmalar sonucunda gaz fiyatlarının artması ve dünyada meydana gelen tüm olaylarla elektrikli hareketlilik penceresinin açılması, elektrikli hareketlilik ürünleriyle tüm Panamalıların ve Panama sakinlerinin ekonomisini düzeltme olasılığını ortaya çıkardı.”

Katılımcılara göre, Elektrikli Ulaşım Yasası sayesinde bu yıl Panama’da elektrikli araçlarda bir “patlama” bekleniyor. Bu yıl yürürlüğe giren yasa, devlet kurumlarını ve şirketleri fosil yakıtlı araçlardan elektrikli araçlara geçmeye teşvik ediyor.

Xinhua Haber Ajansı muhabirleri Panama’dan bildiriyor. (XHTV)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu